Ο Δήμος Αλίμου θέτει σε εφαρμογή ημερήσιο πρόγραμμα για θαλάσσια
μπάνια κατά την χρονική
περίοδο από την Δευτέρα 28 Ιουλίου έως και την Παρασκευή 5
Σεπτεμβρίου.
Προκειμένου να εξυπηρετηθεί το κοινό, δρομολογεί δωρεάν Δημοτικό Λεωφορείο με προορισμό την παραλία του Αλίμου.
Τα δρομολόγια του Δημοτικού Λεωφορείου θα γίνονται ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ από ΔΕΥΤΕΡΑ έως και ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ με ώρα
εκκίνησης 08:00 π.μ. από την οδό Λεωφόρο Ιωνίας και Χαριλάου Τρικούπη
(στην Εμπορική Tράπεζα) μέχρι τις 13:20 μ.μ. από την Πλαζ Αλίμου.
ΕΚΚΙΝΗΣΗ: 08:00 π.μ.Αφετηρία: Λεωφόρο Ιωνίας και Χαριλάου ΤρικούπηΤέρμα: Πλαζ ΑλίμουΕΠΙΣΤΡΟΦΗ: 13:20μ.μ.Αφετηρία: Πλαζ ΑλίμουΤέρμα: Λεωφόρο Ιωνίας και Χαριλάου Τρικούπη
Αναχώρηση: Χαριλάου Τρικούπη, Δωδεκανήσου,
Ησιόδου, Λεωφόρο Ιωνίας, Θεομήτορος, Ευβοίας, Αρκαδίου, Γεωργίου
Παπανδρέου, Αγίου Δημητρίου, Θουκυδίδου, Κονδύλη, Θεμιστοκλέους,
Λεωφόρος Καλαμακίου, Πλαζ Αλίμου.
Επιστροφή: Λεωφόρος Ποσειδώνος, Λεωφόρος Αλίμου,
Βαλλιάνου, Ανθηρού, Αγίου Δημητρίου, Γεωργίου Παπανδρέου, Αρκαδίου,
Μπιζανίου, Θεομήτορος, Λεωφόρος Ιωνίας, Ηρώος Μάτση, Μεγάλου Αλεξάνδρου,
Ιωνίας.
Ωράριο Δημοτικού Λεωφορείου
Αναχώρηση: 08.00, 09.00, 10.00, 11.00, 13.00.
Επιστροφή: 08.20, 09.20, 10.20, 11.20, 13.20.
Πηγή: www.alimoslive.gr
Το ίδιο ισχύει και εδώ. Το Alimos Live κάνει αναπαραγωγές θεμάτων και στο τέλος κάθε άρθρου γράφει την πηγή του. Ως εκ τούτου δε μπορεί να αναφέρεται ως πηγή...
ΑπάντησηΔιαγραφήΑναφέρει την πηγή, αλλά χωρίς λινκ.
Διαγραφή