Ξεκινούν από την Παρασκευή 19 Ιουνίου καθημερινά δρομολόγια μεταφοράς των κατοίκων του δήμου Βάρης-Βούλας-Βουλιαγμένης στις παραλίες.
Τα δρομολόγια θα πραγματοποιούνται καθημερινά, από Δευτέρα έως Παρασκευή ακλουθώντας την εξής διαδρομή:
Βάρη: Έναρξη 8.30πμ
Κέντρο Υγείας Βάρης - Αθ. Διάκου - Πηγάδα - Αρετής - Δεληγιάννη - Τσαγγαράκη - 25ης Μαρτίου - Μαραθωνομάχων - 28ης Οκτωβρίου - Αν. Παπανδρέου έως Λευκάδος (Επιστροφή) - 25ης Μαρτίου - Εκκλησία (Πλατεία Βάρης) - Δυρραχίου - Β. Κωνσταντίνου - Πλαζ Βάρκιζας.
Βάρκιζα:
Αφροδίτης - Θησέως - Βορέου - Πλατεία Ζησιμοπούλου - Αχιλλέως - Θέμιδος - Πλαζ. Βάρκιζας.
Επιστροφή 11.45πμ
Βουλιαγμένη: Έναρξη 9.30πμ
Άνοδος Πανός - Αναστροφή στο Νεκροταφείο - Ιάσονος - Τέρμα Παναγούλη - Ξενοφώντος - Μενελάου - Ηρακλέους - Δήμητρας - Λεωφ. Αθηνών - Ακτής - Ηλιού - Λητούς - Απόλλωνος - Πλαζ. Βουλιαγμένης - Λίμνη Βουλιαγμένης *.
Επιστροφή 12.45μμ
* Οι κάτοικοι από το δρομολόγιο της Βάρης που επιθυμούν να συνεχίσουν το δρομολόγιο μέχρι τη Λίμνη Βουλιαγμένης μπορούν να έρχονται σε συνεννόηση με τον οδηγό.
Βάρη: Έναρξη 8.30πμ
Κέντρο Υγείας Βάρης - Αθ. Διάκου - Πηγάδα - Αρετής - Δεληγιάννη - Τσαγγαράκη - 25ης Μαρτίου - Μαραθωνομάχων - 28ης Οκτωβρίου - Αν. Παπανδρέου έως Λευκάδος (Επιστροφή) - 25ης Μαρτίου - Εκκλησία (Πλατεία Βάρης) - Δυρραχίου - Β. Κωνσταντίνου - Πλαζ Βάρκιζας.
Βάρκιζα:
Αφροδίτης - Θησέως - Βορέου - Πλατεία Ζησιμοπούλου - Αχιλλέως - Θέμιδος - Πλαζ. Βάρκιζας.
Επιστροφή 11.45πμ
Βουλιαγμένη: Έναρξη 9.30πμ
Άνοδος Πανός - Αναστροφή στο Νεκροταφείο - Ιάσονος - Τέρμα Παναγούλη - Ξενοφώντος - Μενελάου - Ηρακλέους - Δήμητρας - Λεωφ. Αθηνών - Ακτής - Ηλιού - Λητούς - Απόλλωνος - Πλαζ. Βουλιαγμένης - Λίμνη Βουλιαγμένης *.
Επιστροφή 12.45μμ
* Οι κάτοικοι από το δρομολόγιο της Βάρης που επιθυμούν να συνεχίσουν το δρομολόγιο μέχρι τη Λίμνη Βουλιαγμένης μπορούν να έρχονται σε συνεννόηση με τον οδηγό.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου